Mailová adresa info@balikservis.cz

Pracovná doba po - pa @ 9:00 až 16:00

Druhy přeprav

BalikServis.Cz – vaše balíky naše radost

Balíková přeprava

Přeprava balíků s limitovanými rozměry a hmotností. Každý přepravce má své vlastní limity, které aplikuje na přepravované balíky. BalikServis.cz zajišťuje přepravu balíků z a do celého světa. Balík si můžete nechat v zahraničí vyzvednout nebo ho do zahraničí doručit. U nás snadno zjistíte cenu za zaslání balíku. Potřebujete poradit nebo máte atypický balík? Kontaktujte nás.

Cargo přeprava

Cargo přeprava je přeprava větších a objemnějších zásilek. Může se jednat o přepravu několika balíků najednou, jedné nebo více palet. Cargo přeprava je i přeprava nadrozměrných balíků nebo zásilek, které balíková přeprava vylučuje např. jízdní kola, pneumatiky, výfuky, nábytek atd. BalikServis.cz organizuje cargo přepravu v rámce celé Evropy. Můžete si nechat zásilku vyzvednout v ČR nebo v zahraničí. Cenu cargo přepravy u nás snadno zjistíte nebo nás kontaktujte.

Letecká přeprava

Jedná se o leteckou přepravu balíků i cargo zásilek. Balikservis.cz zajistí přepravu balíkových i cargo zásilek letecky do celého světa. Stanovení ceny za leteckou přepravu je poměrně složité, proto u nás najdete pouze ceny za balíkové zásilky do 10kg (i volumetrická hmotnost). Pokud chcete přepravovat letecké zásilky větších rozměrů nebo do destinací, které nenajdete v seznamu, kontaktujte nás prosím kontaktujte a my pro vás připravíme individuální kalkulaci. Zásilky pro Vás přepravíme ze zahraničí i do zahraničí.

www.BalikServis.cz