Mailová adresa info@balikservis.cz

Pracovná doba po - pa @ 9:00 až 16:00

Druhy přeprav

BalikServis.Cz – vaše balíky naše radost

Balíková přeprava

Přeprava balíků s limitovanými rozměry a hmotností. Každý přepravce má své vlastní limity, které aplikuje na přepravované balíky. BalikServis.cz zajišťuje přepravu balíků z a do celého světa. Balík si můžete nechat v zahraničí vyzvednout nebo ho do zahraničí doručit. Zjistit cenu balíkové přepravy můžete na www.balikservis.cz, nebo nás kontaktujte.

Cargo přeprava

Cargo přeprava je přeprava větších a oběmějších zásilek. Může se jednat o přepravu několika balíků, jedné nebo více palet. Cargo přeprava je i přeprava nadrozměrných balíků nebo zásilek, které balíková přeprava vylučuje např. jízdní kola, pneumatiky, výfuky, nábytek atd. BalikServis.cz organizuje cargo přepravu v rámce celé Evropy. Můžete si nechat zásilku vyzvednout v ČR nebo v zahraničí. Zjistit cenu cargo přepravy můžete na www.balikservis.cz, nebo nás kontaktujte.

Letecká přeprava

Jedná se o leteckou přepravu balíků i cargo zásilek. Balikservis.cz zajistí přepravu balíkových i cargo záslek letecky do celého světa. Stanovení ceny za leteckou přepravu je poměrně složité, tak na www.balikservis.cz najdete pouze ceny za balíkové zásilky do 10kg (i volumetrická hmotnost). Pokud chcete přepravovat letecké zásilky větších rozměrů nebo destinací, které nenajdete na www.balikservis.cz, tak nás prosím kontaktujte a my pro vás přpravíme individuální kalkulaci. Prosím nezapomeňte, že zásilky pro Vás přepravíme ze zahraničí i do zahraničí.

www.BalikServis.cz